Chat with me

Kad vasaros karščiai nevargintų

2010-07-22


Parduotuvėse „66° North Iceland“ galima pasirinkti išskirtinio dizaino Lietuvoje pasiūtus krepšinio sirgalių marškinėlius.

   

Parduotuvėse „66° North Iceland“ siūloma avalynė ir apranga, kurios kolekcijoje yra ir naujo prekės ženklo NORDI™ iškirtinio dizaino krepšinio aistruolių marškinėliai, tinka visais gyvenimo atvejais: aktyviam sportui, ramiems pasivaikščiojimams mieste ir gamtoje, kelionėms ir kitokiam laisvalaikiui.

Kad karštomis vasaros dienomis nesukaistume kojų ir jaustumėmės patogiai, būtina pasirinkti tinkamą avalynę. „66° North Iceland“ parduotuvių Lietuvoje vadybininkas Edgaras Katalevskis sako, kad avalynę svarbu rinktis pagal poreikius ir paskirtį. Išsiaiškinus tai taps lengviau įsigyti tinkamą batų porą. Pasivaikščiojimams po įkaitusias miesto gatves moterims sukurtos „Emerald“ basutės. Jos klasikinio stiliaus, todėl gali papildyti mėgstamiausios aprangos komplektus. Basutės yra odinės, o jų padas – natūralios gumos. Ši medžiaga netepa kiliminės dangos ar parketo. Aktyviu sportu užsiimantys vyrai parduotuvėse „66° North Iceland“ ras sportinius batelius „A86 TR“.    
Šie batai sukurti bėgioti, yra ypatingai lengvi ir patogūs. Jų paviršius pagamintas iš orui laidaus tinklelio, o padas – iš netepančios gumos. Be to, bateliai turi 3 mm daugiakryptį pado protektorių, kuris gerai sukimba su danga. Kad bateliai „A86 TR“ yra itin patogūs, pripažino ir bėgimo sporto žurnalas „TrailRunner“: 2011 m. šie bateliai gavo redaktoriaus metų pasirinkimo apdovanojimą. „66° North Iceland“ siūlo ir vyriškus batus „Coronado“ kasdieniam avėjimui mieste, kurie yra senoviško (angl. old school) stiliaus. „Batai ypač patogūs avėti kiekvienam, nes jų įdėklas sukurtas taip, kad prisitaikytų prie individualios pėdos formos. Batraiščių kilpelės patvarios, pagamintos iš perdirbto aliuminio“, – sako E. Katalevskis. Vasarą daugelis kenčiame dėl padidėjusio kojų prakaitavimo ir jį lydinčio nemalonaus kvapo. Pasirodo, ir šiai problemai yra sprendimas. Pavyzdžiui, moteriškų basučių „Venice H2“ pamušalas yra apdorotas priešmikrobine priemone „AEGIS“, kuri padeda išvengti nemalonaus kvapo, dėmių ir apsaugo nuo purvo. Šia priemone apdorotos ir vyriškos basutės „Denver“. Basutės „Venice H2“ yra hibridinės – pagamintos iš atsparios vandeniui medžiagos, todėl jas galima avėti net ir druskingame jūros vandenyje.  
                  
Net ir kaitriausią dieną jausitės komfortiškai, jei pasirinksite tinkamą avalynę, kurioje kojos nekais, neprakaituos, neskleis nemalonaus kvapo.

Nuo birželio 6 d. parduotuvėse „66° North Iceland“, „Imitz“ ir prekybos centruose Maxima XXX galima įsigyti naujo lietuviško prekės ženklo NORDI™ išskirtinio dizaino krepšinio sirgalių marškinėlių. Ribotas jų kiekis pasiūtas Lietuvoje specialiai Europos krepšinio čempionatui, kuris mūsų šalyje prasideda vasaros pabaigoje. E. Katalevskis pasakoja, kad jie pagaminti iš kokybiškos poliesterio medžiagos, kuris sugeria bei išgarina drėgmę, o tai suteikia patogumo jausmą. Šiuos marškinėlius malonu dėvėti, nes jų audinys yra ypatingai švelnus: jo plokščios siūlės nesitrina į kūną ir nesukelia niežulio. Užrašai ir spalvoti paveikslėliai ant marškinėlių audinio perkelti sublimacijos būdu (kai į įkaitusio ir prasiplėtusio audinio medžiagą patenka dažų), todėl iliustracijos ir užrašai ilgai išliks ryškūs.


Atgal